Porota

Ing. Jana Žižková

obalový expert

Absolventka FSI, ČVUT Praha. V současnosti zaměstnána jako odborný učitel na VOŠ obalové techniky Štětí. Pasivní i aktivní účast na odborných seminářích, konferencích apod. V rámci vlastní soukromé praxe se věnuje konzultacím a zajišťuje školení pro oblast kartonážní výroby, jak z oblasti technologie výroby, tak i strukturálního designu. Je zároveň i školitelem řady spec. konstrukčních CAD SW. Spolupracuje s profesními svazy. Je členem TNK78. Aktivně se věnuje publikační činnosti pro odborná periodika, patří mezi členy Syndikátu novinářů ČR. Mimo profesní činnosti patří mezi koníčky literatura, cestován a cyklistika.

Ing. Andrej Beňačka

Packaging Engineer R&D Packaging Material

LEGO Production s.r.o.

10 let aktivního působení v oblasti ochrany a testování obalů (Protective & Toy packaging ) Zkušenosti s obalovým designem, konstrukcí, výběrem materiálů včetně testování. Působení v segmentu Marketing & Innovations and the Production. (marketing, inovace, výroba)

David Marouš

Commercial Manager

Cordstrap, s.r.o.

Obchodní ředitel pro ČR a SK společnosti Cordstrap, která je nadnárodním výrobcem a dodavatelem fixačních prostředků pro export průmyslových výrobků. V oblasti fixace, balení a průmyslových obalů pracuje 17 let. Mimo obchodních aktivit působí ve společnosti jako Senior aplikační specialista se zaměřením na vývoj aplikací a jejich implementaci.

Mgr. Pavlína Čurdová

šéfredaktorka

eLogistika.info

V současné době působí jako šéfredaktorka webového portálu, přičemž redaktorské činnosti se věnovala od ukončení vysokoškolského studia. Logistika pro ni představuje svět, který je v neustálém pohybu a obaly jsou jeho důležitou součástí. Obal roku by v sobě měl skloubit především kreativitu a funkčnost.

Ing. Eva Klánová

šéfredaktorka

Press21 , Retail News

jednatelka společnosti Press21 a šéfredaktorka časopisu Retail News který se zaměřuje na sféru obchodu, dodavatelů a témata souvisejících s oborem. Problematikou obchodu se ve své novinářské práci zabývá již více než deset let. V posledních letech působila také jako odborná asistentka na Katedře marketingu a mediálních komunikacích na Vysoké škole hotelové v Praze. Příležitostně přednáší na Fakultě mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Radek Novotný

šéfredaktor

Economia

Absolvoval postgraduální studium na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Od roku 2011 působí ve vydavatelství Economia, v současné době jako šéfredaktor měsíčníku Logistika.

Ing. Miroslav Rumler

jednatel společnosti

Reliant

Absolvent Vysoké školy ekonomické v Praze, následně absolvoval postgraduální studium na State University of Illinois at Champaign-Urbana ve Spojených státech amerických. Pracovní karieru započal v podniku zahraničního obchodu INSPEKTA a.s., následovala britská poradenská společnost Central European Trust se sídlem v Londýně, logistická společnost The Limited Distribution Services se sídlem v Columbus, Ohio v USA, dále britská obchodní společnost Maccorp Holdings Ltd. v Londýně. Od roku 1994 je partnerem společnosti Reliant a od roku 2013 je v pozici Managing Partner celé slupiny Reliant GROUP. V současnosti je vice-presidentem České logistické asociace, ve které aktivně působí od roku 2011.

Ing. Jiří Hejduk Ph.D.

expert na tisk

Univerzita Pardubice

Působí na Katedře polygrafie a fotofyziky Univerzity Pardubice, specializace - klasické tiskové techniky a dokončovací procesy, ekologie.

Adriana Weberová

šéfredaktorka

Packaging Herald

Svou redaktorskou kariéru začala v roce 2005 v marketingovém časopisu Strategie. Od roku 2007 působila v měsíčníku Systémy Logistiky, poslední čtyři roky jako šéfredaktorka. Na stejné pozici byla později v časopisu Svět Balení. V současné době je šéfredaktorkou magazínu Packaging Herald.

Eva Skopková

redaktorka

PACKAGING

Více než 18let zkušeností s vydáváním odborného časopisu pro obalový průmysl a to jak v tištěné, tak v elektronické verzi. V současné době se zabývá přípravou projektu video-rozhovorů s odborníky z různých oblastí obalového průmyslu. Věnuje se strategii a rozvoji časopisu Packaging i pravidelného týdenního newsletteru , zahrnující aktuality z obalového průmyslu a logistiky.

David Mareš

Category Manager Purchasing

VITANA, a.s.

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používá soubory cookie. Více informacíRozumím