Porota

Ing. Jana Žižková

obalový expert

Absolventka FSI, ČVUT Praha. V současnosti zaměstnána jako odborný učitel na VOŠ obalové techniky Štětí. Pasivní i aktivní účast na odborných seminářích, konferencích apod. V rámci vlastní soukromé praxe se věnuje konzultacím a zajišťuje školení pro oblast kartonážní výroby, jak z oblasti technologie výroby, tak i strukturálního designu. Je zároveň i školitelem řady spec. konstrukčních CAD SW. Spolupracuje s profesními svazy. Je členem TNK78. Aktivně se věnuje publikační činnosti pro odborná periodika, patří mezi členy Syndikátu novinářů ČR. Mimo profesní činnosti patří mezi koníčky literatura, cestován a cyklistika.

Ing. Andrej Beňačka

Packaging Engineer R&D Packaging Material

LEGO Production s.r.o.

13 let aktivního působení v oblasti ochrany a testování obalů (Protective & Toy packaging ) Zkušenosti s obalovým designem, konstrukcí, výběrem materiálů včetně testování. Působení v segmentu Marketing & Innovations and the Production. (marketing, inovace, výroba)

David Marouš

Commercial Manager

Cordstrap, s.r.o.

Obchodní ředitel pro ČR a SK společnosti Cordstrap, která je nadnárodním výrobcem a dodavatelem fixačních prostředků pro export průmyslových výrobků. V oblasti fixace, balení a průmyslových obalů pracuje 17 let. Mimo obchodních aktivit působí ve společnosti jako Senior aplikační specialista se zaměřením na vývoj aplikací a jejich implementaci.

Mgr. Pavlína Čurdová

šéfredaktorka

eLogistika.info

V současné době působí jako šéfredaktorka webového portálu, přičemž redaktorské činnosti se věnovala od ukončení vysokoškolského studia. Logistika pro ni představuje svět, který je v neustálém pohybu a obaly jsou jeho důležitou součástí. Obal roku by v sobě měl skloubit především kreativitu a funkčnost.

Ing. Eva Klánová

šéfredaktorka

Press21 , Retail News

jednatelka společnosti Press21 a šéfredaktorka časopisu Retail News který se zaměřuje na sféru obchodu, dodavatelů a témata souvisejících s oborem. Problematikou obchodu se ve své novinářské práci zabývá již více než deset let. V posledních letech působila také jako odborná asistentka na Katedře marketingu a mediálních komunikacích na Vysoké škole hotelové v Praze. Příležitostně přednáší na Fakultě mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Radek Novotný

šéfredaktor

Economia

Absolvoval postgraduální studium na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Od roku 2011 působí ve vydavatelství Economia, v současné době jako šéfredaktor měsíčníku Logistika.

Ing. Miroslav Rumler

jednatel společnosti

Reliant

Absolvent Vysoké školy ekonomické v Praze, následně absolvoval postgraduální studium na State University of Illinois at Champaign-Urbana ve Spojených státech amerických. Pracovní karieru započal v podniku zahraničního obchodu INSPEKTA a.s., následovala britská poradenská společnost Central European Trust se sídlem v Londýně, logistická společnost The Limited Distribution Services se sídlem v Columbus, Ohio v USA, dále britská obchodní společnost Maccorp Holdings Ltd. v Londýně. Od roku 1994 je partnerem společnosti Reliant a od roku 2013 je v pozici Managing Partner celé slupiny Reliant GROUP. V současnosti je vice-presidentem České logistické asociace, ve které aktivně působí od roku 2011.

Ing. Jiří Hejduk Ph.D.

expert na tisk

Univerzita Pardubice

Působí na Katedře polygrafie a fotofyziky Univerzity Pardubice, specializace - klasické tiskové techniky a dokončovací procesy, ekologie.

Adriana Weberová

šéfredaktorka

Packaging Herald

Svou redaktorskou kariéru začala v roce 2005 v marketingovém časopisu Strategie. Od roku 2007 působila v měsíčníku Systémy Logistiky, poslední čtyři roky jako šéfredaktorka. Na stejné pozici byla později v časopisu Svět Balení. V současné době je šéfredaktorkou magazínu Packaging Herald.

Eva Skopková

redaktorka

PACKAGING

Více než 18let zkušeností s vydáváním odborného časopisu pro obalový průmysl a to jak v tištěné, tak v elektronické verzi. V současné době se zabývá přípravou projektu video-rozhovorů s odborníky z různých oblastí obalového průmyslu. Věnuje se strategii a rozvoji časopisu Packaging i pravidelného týdenního newsletteru , zahrnující aktuality z obalového průmyslu a logistiky.

David Mareš

Category Manager Purchasing

VITANA, a.s.

S obaly se setkával iž od roku 1997 kdy začal pracovat ve společnost Danone a.s., na pozici zaměřené na logistiku a transport. Následně po přechodu do společnosti Vitana od roku 2007 se zabýval zejména strukturálním vývojem obalů. Vzhledem k širokému protfoliu obalů používaných ve společnosti Vitana má možnost pracovat se všemi typy materiálů od primárních až po obaly používané pro transport do zámoří. Vývoj obalů je pro něj neustále se měnící proces s hledáním synergií, sledování trendů a nových možností jak řešit nové výzvy přicházející s novými balícími technologiemi, materiálovými specifikacemi, požadavky zákazníků.

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používá soubory cookie. Více informacíRozumím