Porota

Ing. Jana Žižková

předsedkyně poroty

Absolventka FSI, ČVUT Praha. V současnosti zaměstnána jako odborný učitel na VOŠ obalové techniky Štětí. Pasivní i aktivní účast na odborných seminářích, konferencích apod. V rámci vlastní soukromé praxe se věnuje konzultacím a zajišťuje školení pro oblast kartonážní výroby, jak z oblasti technologie výroby, tak i strukturálního designu. Je zároveň i školitelem řady spec. konstrukčních CAD SW. Spolupracuje s profesními svazy. Je členem TNK78. Aktivně se věnuje publikační činnosti pro odborná periodika, patří mezi členy Syndikátu novinářů ČR. Mimo profesní činnosti patří mezi koníčky literatura, cestován a cyklistika.

David Marouš

Commercial Manager

Cordstrap, s.r.o.

Obchodní ředitel pro ČR a SK společnosti Cordstrap, která je nadnárodním výrobcem a dodavatelem fixačních prostředků pro export průmyslových výrobků. V oblasti fixace, balení a průmyslových obalů pracuje 18 let. Mimo obchodních aktivit působí ve společnosti jako Senior aplikační specialista se zaměřením na vývoj aplikací a jejich implementaci.

Ing. Andrej Beňačka

IKEA Production Engineer, Paper team – Wood & Fibres Category

IKEA

12 let aktivního působení v oblasti ochrany a testování obalů (Protective & Toy packaging ) Zkušenosti s obalovým designem, konstrukcí, výběrem materiálů včetně testování zejména v segmentu Marketing & Innovations and the Production (marketing, inovace, výroba). V současné době se věnuje procesům výroby produktů a jejich obalů.

Ing. Eva Klánová

šéfredaktorka

Press21 , Retail News

jednatelka společnosti Press21 a šéfredaktorka časopisu Retail News který se zaměřuje na sféru obchodu, dodavatelů a témata souvisejících s oborem. Problematikou obchodu se ve své novinářské práci zabývá již více než deset let. V posledních letech působila také jako odborná asistentka na Katedře marketingu a mediálních komunikacích na Vysoké škole hotelové v Praze. Příležitostně přednáší na Fakultě mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Mgr. Hana Hradecká

manažerka komunikace

EKO-KOM, a.s.

Absolventka PřF UK. Bezmála čtvrtstoletí se zabývá obaly, resp. odpady z obalů, jejich tříděním a recyklací. Kromě recyklovatelnosti obalů se věnuje upcyclingu (viz náhrdelník na fotografii), svým skvělým dětem, cyklistice, lyžování a fit-boxu.

Ing. Miroslav Rumler

jednatel společnosti

Reliant

Absolvent Vysoké školy ekonomické v Praze, následně absolvoval postgraduální studium na State University of Illinois at Champaign-Urbana ve Spojených státech amerických. Pracovní karieru započal v podniku zahraničního obchodu INSPEKTA a.s., následovala britská poradenská společnost Central European Trust se sídlem v Londýně, logistická společnost The Limited Distribution Services se sídlem v Columbus, Ohio v USA, dále britská obchodní společnost Maccorp Holdings Ltd. v Londýně. Od roku 1994 je partnerem společnosti Reliant a od roku 2013 je v pozici Managing Partner celé slupiny Reliant GROUP. V současnosti je vice-presidentem České logistické asociace, ve které aktivně působí od roku 2011.

Ing. Jiří Hejduk Ph.D.

expert na tisk

Univerzita Pardubice

Působí na Katedře polygrafie a fotofyziky Univerzity Pardubice, specializace - klasické tiskové techniky a dokončovací procesy, ekologie.

Eva Skopková

redaktorka

PACKAGING

Více než 18let zkušeností s vydáváním odborného časopisu pro obalový průmysl a to jak v tištěné, tak v elektronické verzi. V současné době se zabývá přípravou projektu video-rozhovorů s odborníky z různých oblastí obalového průmyslu. Věnuje se strategii a rozvoji časopisu Packaging i pravidelného týdenního newsletteru , zahrnující aktuality z obalového průmyslu a logistiky.

David Mareš

Category Manager Purchasing

VITANA, a.s.

S obaly se setkával iž od roku 1997 kdy začal pracovat ve společnost Danone a.s., na pozici zaměřené na logistiku a transport. Následně po přechodu do společnosti Vitana od roku 2007 se zabýval zejména strukturálním vývojem obalů. Vzhledem k širokému protfoliu obalů používaných ve společnosti Vitana má možnost pracovat se všemi typy materiálů od primárních až po obaly používané pro transport do zámoří. Vývoj obalů je pro něj neustále se měnící proces s hledáním synergií, sledování trendů a nových možností jak řešit nové výzvy přicházející s novými balícími technologiemi, materiálovými specifikacemi, požadavky zákazníků.

Pavel Toman

redaktor

LOGISTIKA

Odborný novinář s dvaceti lety praxe v oboru doprava a logistika. V současnosti pracuje jako redaktor v měsíčníku Logistika. Zajímají ho obaly a obalové technologie využívané na cestě zásilek logistickým řetězcem a možnosti, které skýtají pro efektivní a bezpečnou přepravu zboží.

Ing. Lukáš Vápenka

Od roku 2014 student doktorského studia a vědecký pracovník na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze. Během svého studia a vědecké práce se intenzivně zabývá problematikou balením potravin, především stanovením funkčních parametrů obalových materiálů, studiem aktivních systémů balení potravin, balením potravin v modifikované atmosféře a testováním hygienické nezávadnosti obalů potravin. V poslední době se specializuje na bezpečnost obalů potravin na bázi papíru, v rámci které se věnuje i publikační činnosti. Je odborným pracovníkem akreditované Nezávislé obalové laboratoře VŠCHT Praha. Ve chvílích volna se věnuje především rodině a technikám klasické fotografie (focení, vyvolání a zvětšování).

Ing. Zdeněk Ungrád

jednatel

PANFLEX, s.r.o.

Vystudoval obalovou techniku na SPŠ Grafické v Praze a obor tisku na VŠ v Lipsku. V roce 1991 založil společnost PANFLEX, s.r.o., která se stala prvním specializovaným výrobcem flexotiskových forem v tehdejším Československu a také exkluzívním partnerem největšího světového výrobce fotopolymerních desek pro flexotisk, společnosti DuPont, pro náš region. Nyní jsou dceřinné firmy na Slovensku a v Bulharsku a jsou největším výrobcem tiskových forem pro flexotisk v ČR. Zdeněk Ungrád obdivuje český kubismus a nábytek z Indonésie.

Ing. Václav Doležal

OBALOVÝ INSTITUT SYBA s.r.o

Ing. Václav Doležal absolvoval v roce 1973 VŠCHT v Praze, obor zpracování plastů. V Institutu IMADOS se 17 let podílel na vývoji aplikací plastů při výrobě obalů. Ve společnostech BALEX a ABALEX řešil technologii a řízení tvarovacích a svařovacích zařízení. Jedenáct let navrhoval průmyslové fixace v První obalové spol. s r.o. V obalovém institutu má na starosti vedení a aktualizaci databází, sledování a zpracování statistik cen surovin pro výrobu obalů a oblast přepravního, průmyslového a exportního balení. Koníčky - život důchodce, programování mikročipů.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O CookiesRozumím