Porota

Ing. Jana Lukešová

předsedkyně poroty

J.L.LOGISTIKA

Své ekonomické vzdělání VŠE – fakulty výrobní si rozšířila dvouletým postgraduálním studiem na VŠCHT, na fakultě potravinářské a biochemické technologie – obor Obalová technika. Značnou část své profesní kariéry věnovala technické normalizaci se zaměřením na tvorbu národních, mezinárodních a evropských norem v oboru obaly, systémy balení a logistika. Řadu let působila na postu předsedkyně Technické normalizační komise TNK-78 Obaly a je stálou členkou Rady pro technickou normalizaci - poradního orgánu ÚNMZ. Letos je již 9. rokem hlavou odborné poroty OBAL ROKU."

Ing. Jana Žižková

obalový expert

Absolventka FSI, ČVUT Praha. V současnosti zaměstnána jako odborný učitel na VOŠ obalové techniky Štětí. Pasivní i aktivní účast na odborných seminářích, konferencích apod. V rámci vlastní soukromé praxe se věnuje konzultacím a zajišťuje školení pro oblast kartonážní výroby, jak z oblasti technologie výroby, tak i strukturálního designu. Je zároveň i školitelem řady spec. konstrukčních CAD SW. Spolupracuje s profesními svazy. Je členem TNK78. Aktivně se věnuje publikační činnosti pro odborná periodika, patří mezi členy Syndikátu novinářů ČR. Mimo profesní činnosti patří mezi koníčky literatura, cestován a cyklistika.

Ing. Andrej Beňačka

Packaging Engineer R&D Packaging Material

LEGO Production s.r.o.

10 let aktivního působení v oblasti ochrany a testování obalů (Protective & Toy packaging ) Zkušenosti s obalovým designem, konstrukcí, výběrem materiálů včetně testování. Působení v segmentu Marketing & Innovations and the Production. (marketing, inovace, výroba)

David Marouš

Commercial Manager

Cordstrap, s.r.o.

Obchodní ředitel pro ČR a SK společnosti Cordstrap, která je nadnárodním výrobcem a dodavatelem fixačních prostředků pro export průmyslových výrobků. V oblasti fixace, balení a průmyslových obalů pracuje 17 let. Mimo obchodních aktivit působí ve společnosti jako Senior aplikační specialista se zaměřením na vývoj aplikací a jejich implementaci.

Markéta Vojáčková

šéfredaktorka

LogisticNEWS

V současné době pracuje jako šéfredaktorka pro odborný logistický magazín LogisticNEWS. Po studiích na střední ekonomické škole získala dlouholetou praxi v reklamě a marketingu v tomto oboru u několika mezinárodních společností, včetně vedení marketingového oddělení značky Volkswagen. Na logistice ji baví rozmanitost tohoto oboru a propojení s mnoha dalšími oblastmi. Kromě práce šéfredaktorky se věnuje také lektorské činnosti v oblasti marketingu a soft skill.

Mgr. Pavlína Čurdová

šéfredaktorka

eLogistika.info

V současné době působí jako šéfredaktorka webového portálu, přičemž redaktorské činnosti se věnovala od ukončení vysokoškolského studia. Logistika pro ni představuje svět, který je v neustálém pohybu a obaly jsou jeho důležitou součástí. Obal roku by v sobě měl skloubit především kreativitu a funkčnost.

Ing. Eva Klánová

šéfredaktorka

Press21 , Retail News

jednatelka společnosti Press21 a šéfredaktorka časopisu Retail News který se zaměřuje na sféru obchodu, dodavatelů a témata souvisejících s oborem. Problematikou obchodu se ve své novinářské práci zabývá již více než deset let. V posledních letech působila také jako odborná asistentka na Katedře marketingu a mediálních komunikacích na Vysoké škole hotelové v Praze. Příležitostně přednáší na Fakultě mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Ing. Eugenie Línková-Boušková

Potravinářský obzor

šéfredaktorka Potravinářského obzoru (vydavatelství Agriprint), periodika zaměřená na agrární a potravinářský sektor. Působila jako ekonomická redaktorka, jako mediální poradce na AKČR a šéfredaktorka magazínu AGRObase. Zakladatelka několika magazínů a novin. Nositelka světové ceny za agrární žurnalistiku Star Prize 2000 s diplomem agrárního konzultanta ze Státní zemědělské univerzity Iowa-USA. Jako porotce se účastní soutěží o nejlepší mlékárenský výrobek a několikrát Testu MFDnes.

Radek Novotný

šéfredaktor

Economia

Absolvoval postgraduální studium na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Od roku 2011 působí ve vydavatelství Economia, v současné době jako šéfredaktor měsíčníku Logistika.

Ing. Miroslav Rumler

jednatel společnosti

Reliant

Absolvent Vysoké školy ekonomické v Praze, následně absolvoval postgraduální studium na State University of Illinois at Champaign-Urbana ve Spojených státech amerických. Pracovní karieru započal v podniku zahraničního obchodu INSPEKTA a.s., následovala britská poradenská společnost Central European Trust se sídlem v Londýně, logistická společnost The Limited Distribution Services se sídlem v Columbus, Ohio v USA, dále britská obchodní společnost Maccorp Holdings Ltd. v Londýně. Od roku 1994 je partnerem společnosti Reliant a od roku 2013 je v pozici Managing Partner celé slupiny Reliant GROUP. V současnosti je vice-presidentem České logistické asociace, ve které aktivně působí od roku 2011.

Ing. Jiří Hejduk Ph.D.

expert na tisk

Univerzita Pardubice

Působí na Katedře polygrafie a fotofyziky Univerzity Pardubice, specializace - klasické tiskové techniky a dokončovací procesy, ekologie.

Ing. Blanka Bukovská

šéfedaktorka

Brands&Stories

Po studiu na Vysoké škole ekonomické – Fakultě řízení, získala zkušenosti v několika zahraničních firmách jako marketing manager. Praxi v obalové branži nabyla v rakouské obalářské společnosti, kde korigovala design a výrobu obalů pro nápoje. V současné době vydává časopis Brands&Stories, odborný B2B časopis o značkách, konceptech obchodů a marketingu at-retail. O obalech tento časopis píše z pohledu designu a jeho funkce podpory prodeje. Funkci šéfredaktorky odborných periodik z oblasti P.O.P.materiálů vykonává již 15 let. Při své práci porotkyně vychází z toho, že obal a příběh značku prodává.

Mgr. Milan Heroudek

pedagog

Střední škola grafická Brno

Od roku 1992 působí jako učitel odborných polygrafických a grafických předmětů na Střední škole grafické Brno, příspěvkové organizaci.

Adriana Weberová

šéfredaktorka

Packaging Herald

Svou redaktorskou kariéru začala v roce 2005 v marketingovém časopisu Strategie. Od roku 2007 působila v měsíčníku Systémy Logistiky, poslední čtyři roky jako šéfredaktorka. Na stejné pozici byla později v časopisu Svět Balení. V současné době je šéfredaktorkou magazínu Packaging Herald.

Ing. Juraj Púchlo

šéfredaktor IN STORE Slovakia

Vystudoval SPU v Nitře, Fakultu agrobiologie a potravinových zdrojů. Působí dvanáctý rok v magazínu o retailu v praxi a souvislostech IN STORE Slovakia, od roku 2009 na pozici šéfredaktora. Publikoval a publikuje v magazínech Development News, Grand Residence, Next Future, a na odborných portálech „Kancelárie.sk – komerční nemovitosti na jednom místě“, Kávičkári.sk a Stavební fórum. Projektově působí jako konzultant pro komunikaci pro společnosti z oblasti výroby a prodeje rychloobrátkového zboží, komerčních realit a retailu.

Martin Novotný

GRAFIE CZ, s.r.o.

Martin Novotný vystudoval vysokou školu ČVUT Praha, fakultu strojní. V roce 1999 založil a dodnes řídí poradenskou a konzultační společnost GRAFIE CZ, s.r.o., která se věnuje předtiskové přípravě, tiskovým technologiím a grafickým systémům. Věnuje se řízení speciálních projektů a osvětovým prezentacím, kde informuje o nových technologiích a technologických přístupech určených pro polygrafii. Podílí se také na rozvoji odborného periodika Noviny pro grafický průmysl, které společnost GRAFIE CZ, vydává. Martin Novotný žije v Praze. Ve volném čase cestuje, věnuje se turistice a fotografování.

Petr Novotný

redaktor časopisu Packaging

Studoval technologii výroby papíru a celý život pracoval v obchodních organizacích zaněřených na nákup, dovoz i vývoz papíru . Má za sebou patnáct let praxe v papírně jako vedoucí řízení jakosti a v obchodní činnosti. Působí take jako externí redaktor časopisu Packaging. Dokumentuje historii výroby papíru v Čechách a na Moravě, což je jeho celoživotní koníček. Dalšími zálibami je muzika a Petr Novotný je v soukromí také lodním kapitánem.

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používá soubory cookie. Více informacíRozumím