Soutěž OBAL ROKU

Česká národní soutěž OBAL ROKU je určená pro české i zahraniční firmy, které se podílejí na zajímavém obalovém řešení. Cílem soutěže je vyzdvihnout a propagovat nejlepší myšlenky, inovace a technologie v oblasti balení, které se na českém i zahraničním trhu objevují. Součastně je dána možnost veřejně ocenit práci obalových konstruktérů a designérů při slavnostním předání ocenění.

http://www.obalroku.cz

Název exponátu:SmartBox

Přihlašovatel:Smart Product Solution s.r.o.

Oceněný v katerorii:

SmartBox - polypropylénový box (kartonplast), který je možné rozložit na tloušťku materiálu 5 mm s velkou nosností při stohování.

Rozebíratelné spojení boxu je založeno na speciálně aplikovaném suchém zipu. Box je téměř nerozbitný – nemá žádné mechanické spojení. Box váží pouhých 350 g a má nosnost až 80 kg při stohování ve dvou vrstvách.

SMARTBOX má široké spektrum využití, například může být použit jako příslušenství v osobním automobilu, pro tento účel má na spodní straně suchý zip pro fixaci boxu v kufru automobilu.

Obal je vodě odolný a chemicky inertní. Je vyroben ze 100% recyklovatelného materiálu. Výrobce dává garanci více jak 1000 ohybů.

Průmyslové využití: vratný obal = maximální vratný poměr; zákaznický rozměr; vysoká nosnost Potravinářské atesty.

Exponát byl nominován na CENU PŘEDSEDKYNĚ POROTY 2013.