Soutěž WorldStar Packaging Award

WorldStar Packaging Awards je prestižní globální soutěž o nejlepší obaly světa. V této uznávané obalové soutěži oceňují porotci obaly, které ve své kategorii vyčnívají nad ostatní nejen inovací a provedením, ale jsou zde posuzovány také ochrana a uchování obsahu, snadná manipulace, snadné plnění, otevírání a uzavírání, ekonomika výroby, vliv na životní prostředí, adaptace na místní podmínky, prezentace značky.

http://www.obalroku.cz

Název exponátu:AMBROZIA - lahev na medový aperitiv

Přihlašovatel:Ing. Peter Kudláč, APIMED

Webové stránky:http://www.apimed.sk

Oceněný v katerorii:

Při tvorbě produktu AMBROZIE jsme vycházeli ze starověkého Řecka, kde pod tímto názvem označovali sladký opojný nápoj, symbolizující nesmrtelnost bohů slavného Olympu.

Název AMBROZIE je nositelem značky prvního aperitivního nápoje vyrobeného z medu. Jeho síla opět ožila v aperitivním nápoji, ve kterém se excelentně doplňuje chuť medu s důmyslně vybranými bylinami, kořením a citrusy.

Design lahve a etikety působí jednoduše, ale zároveň monumentálně. Společným znakem všech tří druhů AMBROZIE je věnec symbolizující vítězství. Je výsledkem snažení včel a samotných tvůrců nápoje, přičemž "medová kapka" představuje název produktu.

Design etikety působí jednoduše, jednotlivé druhy jsou barevně odlišeny a zušlechtěné tiskařskými technologiemi, které zjemnili celkový dojem a přidali akcent na symboly. Použité jsou: zlatá a reliéfní ražba.

SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost
PERGAMEN, s.r.o.