Soutěž OBAL ROKU

Česká národní soutěž OBAL ROKU je určená pro české i zahraniční firmy, které se podílejí na zajímavém obalovém řešení. Cílem soutěže je vyzdvihnout a propagovat nejlepší myšlenky, inovace a technologie v oblasti balení, které se na českém i zahraničním trhu objevují. Součastně je dána možnost veřejně ocenit práci obalových konstruktérů a designérů při slavnostním předání ocenění.

http://www.obalroku.cz

Název exponátu:Combo Fructus

Přihlašovatel:Schoeller Allibert s.r.o.

Webové stránky:http://www.schoellerallibert.cz

Oceněný v katerorii:

Combo Fructus je skládací kontejner pro skladování a přepravu zeleninových a ovocných koncentrátů na trhu maximálně vyhovující požadavkům na hygienu. Inovativní design s absolutně hladkým povrchem umožňuje udržet maximální čistotu kontejneru a díky těsnosti stěn chrání produkt před kontaminací. Každá část kontejneru je vyměnitelná, čímž se prodlužuje životnost kontejneru. Vylepšená ergonomie kontejneru a jednoznačné značení na kontejneru zrychluje a zjednodušuje bezpečnou manipulaci. Kontejner je k dispozici ve třech velikostech, které jsou přesně navrženy podle logistických požadavků silniční, vlakové a lodní dopravy.

Combo Fructus je připraven pro značení pomocí čárových, QR, RFID tagů. Skládací poměr kontejneru je vylepšen na 73 % - to je nejlepší výsledek na trhu.