Soutěž OBAL ROKU

Česká národní soutěž OBAL ROKU je určená pro české i zahraniční firmy, které se podílejí na zajímavém obalovém řešení. Cílem soutěže je vyzdvihnout a propagovat nejlepší myšlenky, inovace a technologie v oblasti balení, které se na českém i zahraničním trhu objevují. Součastně je dána možnost veřejně ocenit práci obalových konstruktérů a designérů při slavnostním předání ocenění.

http://www.obalroku.cz

Název exponátu:Obal na polévky a vývary

Přihlašovatel:BOXMAKER s.r.o.

Webové stránky:http://www.boxmaker.cz

Oceněný v katerorii:

Obal na ručně vyráběné prémiové polévky a vývary, u kterých je kladen velký důraz na uchování maxima zdravých látek a vitaminů. Odlišná výrobní technologie má za následek vysoké nároky na obal, resp. ochranu proti povolení víček při transportu a manipulaci.

Dále je zde kladen důraz na ekologický, plně recyklovatelný jednodruhový materiál, možnost otevření v místě prodeje bez použití nástrojů či odtrhávacích pásek, stohovatelnost, možnost mixování produktů a prodejní atraktivitu, která podtrhuje výjimečnost a zdraví ručně vyráběných produktů.

Obal se skládá z paletky a víka, které pro prolomení fixačních příček zároveň slouží také jako separační kříž a tím zajištuje bezpečný prostor každé jednotlivé sklenici a především zamezuje povolení víček vytřepáním při transportu.

Boxmaker
Boxmaker