Soutěž OBAL ROKU

Česká národní soutěž OBAL ROKU je určená pro české i zahraniční firmy, které se podílejí na zajímavém obalovém řešení. Cílem soutěže je vyzdvihnout a propagovat nejlepší myšlenky, inovace a technologie v oblasti balení, které se na českém i zahraničním trhu objevují. Součastně je dána možnost veřejně ocenit práci obalových konstruktérů a designérů při slavnostním předání ocenění.

http://www.obalroku.cz

Název exponátu:Non-stop Dogwear – ramínko na vodítka

Přihlašovatel:DS Smith Packaging Czech Republic

Webové stránky:http://www.dssmithpackaging.cz

Oceněný v katerorii:

Jak zkombinovat funkčnost a atraktivitu obalu psího vodítka?  Psí vodítko se od jednoduché funkční věci posunuje ke sportovnímu doplňku a součásti aktivního životního stylu se čtyřnohým kamarádem. Plocha obalu slouží jak k jasnému sdělení a vyjádření funkčních vlastností formou piktogramů tak k propagaci rostoucí a stále více oblíbené značky Non-Stop Dogwear. Jednoduchá navigace a informace na obalu umožňují rychlé zorientování zákazníka a podpoří kromě klasických i impulzní nákupy. Integrovaný závěs umožní jednoduchou prezentaci v různých distribučních kanálech a zároveň podporuje ekologické smýšlení uživatelů. Vlnitá lepenka je totiž plně recyklovatelný materiál.

Požadavek zákazníka, aby vodítko bylo maximálně vidět, vystupovalo z obalu a zároveň nebyl použitý plastový blistr bylo naplněno. 

Vladimíra Kulhavá, designér PackRight Centra DS Smith Packaging Czech Republic

Non-stop Dogwear