Soutěž OBAL ROKU

Česká národní soutěž OBAL ROKU je určená pro české i zahraniční firmy, které se podílejí na zajímavém obalovém řešení. Cílem soutěže je vyzdvihnout a propagovat nejlepší myšlenky, inovace a technologie v oblasti balení, které se na českém i zahraničním trhu objevují. Součastně je dána možnost veřejně ocenit práci obalových konstruktérů a designérů při slavnostním předání ocenění.

http://www.obalroku.cz

Název exponátu:Krmelec Kaniko

Přihlašovatel:DS Smith Packaging Czech Republic s.r.o.

Webové stránky:http://www.dssmithpackaging.com

Oceněný v katerorii:

Poté, co obdržíte dodávkovou službou oblíbené krmivo pro vašeho psího kamaráda, otevřete víko, odtrhnete perforovaný ovál a během chvilky můžete nabírat krmivo z pytle uvnitř. Následně celý lepenkový barel můžete opět uzavřít a opakovaní používat. Lepenkový obal udrží pytel s granulemi uvnitř ve stojící poloze a nebudou se vám sypat nikde po bytě. Hravý obal si jistě spousta zákazníků ponechá i na další využití, ať už na ukládání dalších věcí nebo jako outdoorový koš při venkovním grilování nebo party s přáteli. Hravá grafika rozveselí den každého milovníka psů. 

Prodej krmiva pro naše zvířecí miláčky využívá nejrůznější prodejní kanály a roste prodej přes internet. Do procesu celkové logistiky se promítá i tlak přepravců na co nejlepší zajištění sypkých materiálů. Obal pro granule Kaniko tak musí splnit náročné požadavky jak na ochránění produktu, tak i na lákavý design, který přispěje k opakovaným i okamžitým nákupním rozhodnutím.

Vladimíra Kulhavá, designér PackRight Centra DS Smith Packaging
Petra Vysušilová

Dogs and fun