Soutěž OBAL ROKU

Česká národní soutěž OBAL ROKU je určená pro české i zahraniční firmy, které se podílejí na zajímavém obalovém řešení. Cílem soutěže je vyzdvihnout a propagovat nejlepší myšlenky, inovace a technologie v oblasti balení, které se na českém i zahraničním trhu objevují. Součastně je dána možnost veřejně ocenit práci obalových konstruktérů a designérů při slavnostním předání ocenění.

http://www.obalroku.cz

Název exponátu:Reverzní zasilatelský obal

Přihlašovatel:BOXMAKER s.r.o.

Webové stránky:http://www.boxmaker.cz

Oceněný v katerorii:

Reverzní zasilatelský obal slouží k zasílání zboží z E-shopu k zákazníkovi a v případě potřeby je možné, jeho obrácením „naruby“, také zaslání zboží zpět do E-shopu. Obal je již standardně předtištěn zasilatelskými údaji E-shopu a není nutné je již dále vyplňovat. Obal je vhodné konstrukce, která umožňuje jeho přetočení na rub, snižuje možnost "vykrádání" zásilky. Dále díky systému lepících a odtrhávacích pásek nehrozí poškození baleného zboží, jelikož nejsou nutné k jeho vybalení či zpětnému zabalení potřeba žádné nástroje a další balící materiály. 

Výhodami jsou ekologie - jak samotná lepenka, tak znovuvyužití původního obalu, marketing - možnost oboustranného potisku a komunikace, inovativnost řešení, zkrácené časy na balení zásilek, absence dalších lepicích pásek a také jasné identifikace odchozích a příchozích zásilek díky odlišnému reverznímu designu.

Tento obal, resp. celá velikostní řada, byl společností Boxmaker s.r.o. vyvinut pro společnost, která v ČR zastupuje luxusní oděvní značky a připravuje rozjezd svého E-shopu. Z tohoto důvodu jsme museli obal předvést v layoutu Boxmaker.

Boxmaker
Boxmaker